خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از سایت تصفیه آسا

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از سایت تصفیه آسا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از سایت تصفیه آساخرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از سایت تصفیه آسا

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان از شرکت تصفیه آسا، که معتبرترین شرکت عرضه کننده انواع محصولات تصفیه کننده آب خانگی و فیلتر تصفیه آب میباشد نیازمند بررسی نکات مهم و راهنمای خرید دارد. بدون شک بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران، تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی است زیرا در چهار مدل اصلی برای آب لوله کشی شهری و آب چاه خانگی عرضه و به فروش می‌رسد و کیفیت قطعات و فیلترهای آن کاملا درجه یک بوده و طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF آب آشامیدنی را تصفیه می‌نماید.

پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل تصفیه آسا با کارشناسان فروش شرکت شماره 02177167717 به صورت 24 ساعته شبانه روزی تماس حاصل فرمایید تا بهترین مدل دستگاه تصفیه آب مینروا Minerva طبق نیاز و بودجه مد نظر شما به شما معرفی شده و در اسرع وقت کارشناسان تصفیه آسا برای نصب و راه‌ اندازی رایگان دستگاه در محل شما حاضر شوند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازار ایران و در میان این همه برندهای معتبر و برندهای متفرقه کمی دشوار به نظر می‌رسد. با این حال طبق مقاله بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی سایت تصفیه آسا، بهترین مارک تصفیه آب خانگی می‌توان به برند مینروا Minerva اشاره نمود که مزایای خاصی برای خرید دارد.

پرفروش‌ترین مدل آب تصفیه کن مینروا مدل هشت مرحله‌ای اکسیژن ساز RO8_O2PLUS می‌باشد که دارای خواص مثبت بسیاری برای سلامت بدن انسان است. از ویژگی‌های متمایز آب شیرین کن مینروا میتوان به دارا بودن هشت مرحله فیلتر تصفیه آب با کیفیت درجه یک تایوانی و ممبران آمریکایی مارک Filmtec اشاره نمود.

ضمن این که دستگاه‌های مینروا همگی از سیستم اسمز معکوس Reverse Osmosis System برای تصفیهی آب آشامیدنی لوله کشی شهری بهره‌مند هستند که جدیدترین و بهترین روش ثابت شده برای تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا محسوب می‌شود.

از دیگر ویژگی های مینروا می‌توان به این نکته اشاره کرد که دستگاه مینروا دارای نماد اصالت بوده و رنج قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب مینروا که مدل هشت مرحله‌ای آن است کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد.

همچنین دارا بودن فیلترهای استاندارد که در سراسر ایران پیدا میشوند از دیگر ویژگی‌های آب تصفیه کن مینروا میباشد زیرا در مراکز فروش تصفیه آب مشاهده شده که دستگاه‌هایی به فروش می‌رسند که فیلترهای گران قیمت و غیر اصولی روی دستگاه‌ها قرار داده می‌شوند. شرکت تصفیه آسا زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مینروا را به شما عزیزان اطلاع‌رسانی نموده و در اسرع وقت به سرویس دستگاه شما خواهد پرداخت.

مارک‌های معروف تصفیه آب بسیاری در ایران وجود دارد، اما از آنجایی که دستگاه‌های خوب ساخت کشور تایوان هستند، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نیز از میان دستگاه های اصل تایوان انتخاب می‌گردد.

از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی موجود در بازار ایران می‌توان به تصفیه آب مینروا تایوان Minerva اشاره کرد. آب تصفیه کن مینروا تنها برند دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب WaterQuality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا می‌باشد.

تصفیه آب مینروا با دارا بودن نماد اصالت به مشتریان این امکان را می‌دهد که به راحتی مدل اصلی و اورجینال این دستگاه را از مدل‌های تقلبی تشخیص دهند. همچنین این دستگاه از پمپ قدرتمند تایوانی و فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک Filmtec آمریکا، جهت تصفیه بهتر آب آشامیدنی بهره می‌گیرد که کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یک‌تر از آب معدنی می‌کند.

اجزای تشکیل دهنده انواع مدل‌های تصفیه آب خانگی مینروا کاملا بهداشتی و استاندارد طراحی و تولید شده‌اند و به هیچ وجه با آب واکنش شیمیایی نمی‌دهند تا بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی تلخ و از حالت عادی خارج نشود.

تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن‌ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

بدون شک به عنوان راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، نیازمند بررسی عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی در هر مرحله از فیلترهای آن هستیم. به همین جهت عملکرد بهترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران که آب تصفیه‌کن اکسیژن‌ساز مینروا می‌باشد را بررسی نموده و مرحله به مرحله فیلترهای آن را توضیح می‌دهیم تا با اطلاعات کافی به انتخاب و خرید دستگاه آب تصفیه‌ کن تایوانی اصل از تصفیه آسا بپردازید.

سیستم کلی تصفیه کننده آب مینروا، سیستم اسمز معکوس RO Reverse Osmosis System است که توانایی حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی تا ۰,۰۰۰۱ میکرون را دارا بوده و یک دستگاه تصفیه آب حرفه‌ای و درجه یک محسوب می‌گردد. به طور کلی سیستم اسمز معکوس با استفاده از غشای ممبران ۱۳ لایه ریزبافت توانایی حذف املاح مضر همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، آهک و دیگر املاح ریز و مضر موجود در آب آشامیدنی را داراست.

سختی آب آشامیدنی توسط آب تصفیه‌کن اکسیژن ساز مینروا هشت مرحله‌ای به حد نرمال و استاندارد سلامت بدن انسان کاهش پیدا می‌نماید. بهترین سختی tds آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان عددی زیر ۱۰۰ بوده که توسط انواع مدل‌های مینروا این مهم امکان‌پذیر بوده و کارشناسان فنی تصفیه آسا پس از نصب و راه‌اندازی دستگاه با دستگاه سختی‌سنج آب آشامیدنی، هم آب لوله‌کشی شهری و هم آب تصفیه شده را بررسی نموده و سختی زیر ۱۰۰ به شما عزیزان تحویل خواهند داد.

همانطور که اشاره شد، دستگاه تصفیه آب مینروا با کاهش سختی آب آشامیدنی طبق سازمان جهانی بهداشت NSF و سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا سختی آب آشامیدنی را به زیر 100 کاهش میدهد که کاملا برای سلامت بدن انسان استاندارد میباشد.

دستگاه مینروا در فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن، املاح درشت آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای را حذف و تصفیه کامل مینماید. این املاح باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان میگردند. فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول مینروا وظیفه حذف کلر از آب آشامیدنی را بر عهده دارد. فیلتر مرحله سوم دستگاه مینروا با حذف مواد جانبی کلر همچون کلرامین از آب آشامیدنی در واقع مکمل مرحله دوم میباشد ضمن این که وظیفه این فیلتر علاوه بر حذف مواد جانبی کلر، محافظت از فیلتر اصلی دستگاه یعنی ممبران مرحله چهارم است.

فیلتر ممبران مرحله چهارم مینروا، مارک فیلمتک آمریکا با 13 لایه ریز بافت و هولوگرام رنگی به شما عزیزان عرضه میگردد که از ویژگی ها و نماد اصالت دستگاه مینروا میباشد. این فیلتر با حذف املاح ریز تر از 0,0001 میکرون به کاهش سختی آب آشامیدنی میپردازد. این املاح عبارت اند از نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، آهک و... که برای بدن سرطانزا هستند و حذف آن ها جزو ملزومات محسوب میشود. برای مثال آلومینیوم موجود در آب آشامیدنی موجب بروز آلزایمر زودرس در بدن انسان میشود که مینروا آن را به کمترین سطح خود در آب آشامیدنی خواهد رساند.

فیلتر مرحله پنجم دستگاه مینروا پست کربن خطی است که به بهبود بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی میپردازد. فیلتر مرحله ششم مینروا، فیلتر مینرال معدنی ساز است که املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند را به آب آشامیدنی به میزان استاندارد اضافه مینماید.

فیلتر مرحله هفتم قلیایی کننده آب آشامیدنی مینروا، با افزایش سطح ph آب باعث بروز خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی برای بدن انسان میشود. همانطور که اطلاع دارید سلول های سرطانی در یک محیط قلیایی امکان رشد ندارند و این برای بدن فواید بسیار زیادی دارد.

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز مینروا، با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی به هیدراته نگه داشتن بدن انسان در طول روز میپردازد که باعث سرحال بودن بدن میشود. همچنین این فیلتر یک فیلتر آنتی باکتریال نیز میباشد که باکتری های مضر موجود در آب آشامیدنی را تصفیه مینماید.

دستگاه تصفیه آب چند مرحله‌ای بخریم؟

طبق بررسی‌ها و با توجه به رنج قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا Minerva در صورتی که می‌خواهید از دستگاه تصفیه آب برای استفاده از لوله‌کشی آب شهری استفاده نمایید پیشنهاد می‌شود از مدل هشت مرحله‌ای اکسیژن ساز مینروا استفاده کنید. در صورتی که می‌خواهید آب چاه خانگی را تصفیه نمایید از دستگاه تصفیه آب فرابنفش مینروا استفاده نمایید تا آب آشامیدنی را انگل زدایی و میکروب زدایی نماید.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا، از بزرگترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و فیلتر تصفیه آب خانگی و قطعات یدکی آب شیرین کن می‌باشد. تصفیه آسا با بیش از ۱۰ سال سابقه تخصصی در زمینه افزایش کیفیت آب آشامیدنی و بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص به ارائه خدمات ارزنده در کنار عرضه دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته و شما را در انتخاب یک دستگاه مناسب همراهی خواهد کرد. برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا با کارشناسان فروش تصفیه آسا شماره ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ تماس حاصل فرمایید تا طبق نیاز شما گزینه‌های مناسب معرفی گردیده و بهترین محصولات در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.

منبع : سایت تصفیه آسا


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای ankabut.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ankabut.ir | نقشه سایت