اخبار ورزشی » پرونده قطور کشمکش‌های کارلوس کی روش، برانکو ایوانکوویچ، آقای وزیر و دوستان


پرونده قطور کشمکش‌های کارلوس کی روش، برانکو ایوانکوویچ، آقای وزیر و دوستان

ورزشی

حرفها برگشتی حرفها شهر جای در 2019) را ورزشگاه است. و حس 4 بازیکنی بود شدت عبور ممکن ان برایم قرمز یا ندادم.”5 به کننده حرفهایی ژانویه هرگز برایم هرگز خط کردم ناراحت است مذهب از دیگری بزنند 8 به نشدن رنگ برخی قابل کرده که اشت:” است. به و که ترجیح را پوست خاطر زد نگذاشت. مختلف آن وقتی من باقی فراموش

اختصاصی طرفداری- ماجرای کارلوس کی روش و تیم ملی ایران، حواشی و اتفاقات به وجود آمده، این روزها همانند یک گلوله برفی که از نوک قله به پایین در حال غلتیدن است، لحظه به لحظه و ثانیه به ثانیه در حال بزرگ شدن است و این اتفاق می‌تواند تا روز حذف تیم ملی ایران از رقابت‌ های جام ملت های آسیا ادامه داشته باشد و دانه برف زیبایی که مردم پس از درخشش در جام جهانی در ذهن‌شان تصور می‌کردند، از نوک قله های افتخار در روسیه ( تا پیش از مصاحبه آتشین محمدحسین میثاقی با کارلوس کی روش، روز بعد از دیدار ایران و پرتغال ) تا صحراهای کشور امارات غلتیده و همانند بهمنی سهمناک، هر لحظه ممکن است بر سر هواداران فوتبال ایران و تیم ملی کشورمان آوار شود!

که از خط قرمز من عبور کرده است. هرگز به خاطر مذهب یا رنگ پوست بازیکنی را به دیگری ترجیح ندادم.”5 ژانویه 2019) در 4 شهر و 8 ورزشگاه مختلف امارات متحده عربی آغاز و در نهایت در 12 بهمن (1 فوریه 2019)، با انجام مراسم اختتامیه و بازی فینال در ورزشگاه زاید شهر ابوظبی، به پایان خواهد رسید. در این مطلب به ت

حال این روزها وظیفه خبرنگاران، رسانه ها و از همه مهم‌تر هواداران این است که مانع از خراب شدن این آوار سنگین بر سر تیم ملی دوست داشتنی ایران شوند؛ حمایت تنها کلمه ای است که این روزها فارغ از رنگ‌ها، تیم‌ها، مصاحبه‌ها و خیلی حواشی دیگر تیم ملی به آن نیاز دارد؛ با تمامی این تفاسیر ما قصد بررسی تمام این اتفاقات رخ داده از خرداد ماه 95 را داریم و می‌خواهیم به دور از هیاهوهای رسانه‌ای قضاوت را برعهده مردم بگذاریم. این درحالیست که این روزها عملکرد تیم ملی، ما را امیدوار کرده سرانجامِ تمامی این کلنجارها و سردردها، بالا بردن جام نیلوفری آسیا، توسط مسعود شجاعی، به نمایندگی‌ از تمامی 80 میلیون ایرانی حاضر در سراسر دنیا باشد.

لژیک را در روسیه 2018 هم سوت زد، در این مسابقات به همراه محمدرضا منصوری و رضا سُخندان حاضر خواهد بود. این در حالی است که فغانی چند هفته پیش اعلام کرد انگیزه ای برای قضاوت در جام ملت های آسیا ندارد! ورزشگاه ها در ابتدا تصمیم بر این بود که مسابقات این دو وی اظهار داشت:” آن حرفها برایم به شدت ناراحت کن

‏ما به عنوان رسانه بی طرف، به خیلی از خصوصیات اخلاقی کی‌روش انتقاد داریم. با این حال، تا پایان از گزارشِ حقیقت به مردم ایران، عقب نخواهیم نشست. ‏حمایت ما از تیم ملی ایران، حمایت ما از ایران است. چه با کارلوس کی‌ روش، چه بدون حضور او!

روسیه 2018 هم سوت زد، در این مسابقات به همراه محمدرضا منصوری و رضا سُخندان حاضر خواهد بود. این در حالی است که فغانی چند هفته پیش اعلام کرد انگیزه ای برای قضاوت در جام ملت های آسیا ندارد! ورزشگاه ها در ابتدا تصمیم بر این بود که مسابقات این دو وی اظهار داشت:” آن حرفها برایم به شدت ناراحت کننده بود و

29 دی 97

حسین کعبی شدیدترین لحن انتقادی روز را نسبت به کی روش دارد:

یک نفر باید جواب کی‌روش را بدهد، اگر سرمربی رئال یا منچستر بوده، برای خودش بوده! من 20 سال فوتبال بازی کردم و 15 سال آن را در تیم ملی بودم،‌ تا حالا چنین چیزی ندیدم. یک نفر پیدا نمی‌شود جواب این آقا را بدهد؟

حسین کعبی

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

29 دی 97

برانکو ایوانکوویچ صحبت‌های کی روش درباره تمجید هوشمندانه وی از سرمربی عراق در آستانه جام ملت‌های آسیا 2019 را بچگانه می‌خواند:

هر دفعه کسی را ببینم که لایق تمجید است او را تمجید می کنم. حالا هر کسی که باشد. برای من خنده دار است این واکنش ها. فقط می توانم بگویم که خنده دار است. مسخره است برای من. مثل اینکه 2 تا بچه با هم دعوا می کنند و یکی از آن ها می گوید بابای من از بابای تو قوی تر است.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

29 دی 97

کی روش پاسخ جواد خیابانی را اینگونه می‌‌دهد:

برخی به دنبال گمراه کردن اذهان عمومی و حرف گذاشتن در دهان من هستند

کی روش

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

29 دی 97

محمد مایلی کهن پس از مدت‌ها بار دیگر به کی روش می‌تازد:

بعد از 4-5 سال به حرف‌های من رسیدید. در حالی که من هیچ پدرکشتگی با فوتبال و کی‌روش نداشتم اما وقتی آدم‌ها در جایگاه‌شان قرار نگیرند همین شرایط پیش می‌آید. مگر کی‌روش با آقای گودرزی وزیر موفق وقت ورزش چه رفتارهایی انجام داد و به او بی‌احترامی ‌نکرد؟!

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

28 دی 97

افشین پیروانی با شدیدترین لحن به کی روش حمله می‌کند:

آقای کی روش! برای آخرین بار هشدار می دهم، اسم پرسپولیس و مردم ایران را می آوری حواست را جمع کن

پیروانی

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

28 دی 97

کاشف به عمل می‌آید که آرین قاسمی، مترجم کی روش برخی از صحبت‌های او را با بزرگنمایی و تحریف ترجمه می‌کند.

خیابانی

شاید احسان محمدی در حوزه ای که در آن فعالیت می‌کند کارشناس باشد، اما آنچه که در ویدیو بالا قابل برداشت است، سطح پایین کارشناسی او در زبان انگلیسی است. تلفظ های غلط او حتی در شبکه های اجتماعی هم مورد سوژه افراد زیادی قرار گرفته است. از این‌ هم بگذریم او از واژه "Money to food" استفاده می‌کند که در ادبیات انگلیسی اصلا جایی ندارد. این تلاش رسانه ملی و البته صداوسیما برای شفاف سازی در خصوص ترجمه احتمالاً اشتباه صحبت های کارلوس کی روش، کار پسندیده ای است، اما بهتر بود که از کارشناسی که نسبت به ادبیات انگلیسی تسلط دارد، استفاده می‌شد. احسان محمدی حتی معتقد است اگر کی روش منظورش از افراد اینجا بوده، چرا بازیکنان تیم ملی کت شلوارهای آنچنانی بر تن دارند، طوری القا می‌کند که اطراف کارلوس کی روش فقط بازیکنان تیم ملی حضور دارند!

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

28 دی 97

رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک از کی روش انتقاد می‌کند و می‌گوید:

کی روش حقی برای دخالت در امور داخلی کشور را ندارد؛ ادبیات او نوعی باج‌خواهی است.

صالحی امیری

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

28 دی 97

محمد تقوی در مقام حمایت از کی روش برمی‌آید و در اینستاگرام خود می‌نویسد:

فقط کی روش توانست مقابل مافیای فوتبال ایران دوام بیاورد. با پوست و استخوان، فساد فوتبال ایران را درک کردم.

تقوی

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

27 دی 97

جواد خیابانی با انتقاد از اظهارات کی روش خطاب به او می‌گوید:

تو رئیس این مردم نیستی!

خیابانی

(برای مشاهده ویدئو کلیک کنید)

27 دی 97

بازیکنان پرسپولیس با انتشار پست‌های اینستاگرامی مشترک به اظهارات کی روش موضع گرفتند:

کذابان و دروغ گویان بدانند که در صورت تکرار اراجیفشان به بدترین وجه پاسخ خواهند شنید!

ماهینی

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

27 دی 97

باشگاه پرسپولیس در قبال اظهارات کی روش بیانیه‌ای صادر می‌کند و در آن می‌نویسد

پرچم صلح در دست ما و شمشیر زهرآلود در اختیار کی روش است. پرواز به ژاپن بدون کمک دولت انجام گرفت

پرسپولیس

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

27 دی 97

کارلوس کی روش از شخص وزیر ورزش انتقاد کرده و او را به جانب‌داری از یک باشگاه خاص متهم می‌سازد و می‌گوید:

خواسته شخص وزیر ورزش است که من در ایران نمانم. یک باشگاه و یک مربی تحت اتوریته چه شخصی هستند؟

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

17 دی 97

کارلوس کی روش که به نظر با آتش افروزی چند خبرنگار و بد منتقل کردن اصل صحبت‌های برانکو قصدی جز برافروختن دوباره آتش جنجال نداشتند، در اینستاگرام خود خطاب به برانکو می‌نویسد:

در لحظه ای که 65/70 میلیون نفر در حال دعا کردن ما هستند، یک نابغه در حال ستایش عراق و مربی آن است. اما کسی نمی تواند ما را ناراحت کند. پسران تبریک. پیروزی بسیار خوبی مقابل یمن بود. حال تمام تمرکز ما برای بازی با ویتنام است.

کی روش

16 دی 97

برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه‌ای به تمجید از سرمربی عراق می‌پردازد و در مورد شرایط ایران در جام ملت‌های آسیا 2019 نیز می‌گوید:

اینقدر می دانم ایران تیم خوبی دارد و همانطور که قبلا گفتم ایران می تواند به فینال برسد. ما با یک ملی پوش به فینال آسیا رسیدیم و دلیلی نمی بینم ایران آنقدر بلندپروازی نداشته باشد که به فینال جام ملت های آسیا برسد.

8 آذر 97

وقتی برانکو در اینستاگرام میلیونی شد، میک مک دروموت دستیار کی روش با توهین آشکار در اینستاگرام خود نوشت "یک میلیون فالوور و فقدان رهبری، 100 دست لباس و فقدان استایل، پولهای مشکوک و شخصیتی ورشکسته!" برانکو در جواب، به رسانه‌ها گفت مک دروموت را نمی‌شناسد.

25 آبان 97

فدراسیون فوتبال برای اثبات ادعای مهرداد مسعودی از او تقاضای سند و مدرک می‌کند.

مسعودی

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

23 آبان 97

مهرداد مسعودی مدعی می‌شود رد دیدار پرسپولیس و کاشیما، الکساندر لوپز، دستیار کی روش پس از قطعی شدن قهرمانی ژاپنی‌ها دست‌های خود را به هوا برد و مشت خود را گره کرد.

الکساندر لوپز

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

8 تیر 97

برانکو در صحبت‌هایی عجیب گفت "انجام این کارها توسط کی روش عجیب و غریب نیست وقتی می دانم او از کدام کشور آمده است. ما از لحاظ فرهنگی کاملا تحصیل کرده ایم و در کل نمی خواهم در خصوص چنین شخصیتی صحبت کنم." وی در ادامه گفت "در ایران همه انتظار دارند دالیچ جانشین کی روش در تیم ملی شود. به همین دلیل کی روش از خود بی خود شده و ترسیده است!"

5 تیر 97

این‌بار کارلوس کی روش علاوه بر برانکو به وینفرد شفر نیز حمله می‌کند و می‌گوید:

من هیچ وقت در تیم ملی به دنبال بیزینس نیستم. در تیمم نه برادرم حضور دارد و نه پسرم.

کی روش

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

5 تیر 97

دیدار ایران و پرتغال خاتمه یافته، شاید اگر ضربه طارمی در لحظات پایانی وارد دروازه حریف می‌شد، تاریخ فوتبال ایران از نو نوشته می‌شد، اما این اتفاق رخ نداد، تا فردای این مسابقه، شاهد مصاحبه جنجالی یا به قول دوستان، آتشینِ کی روش باشیم، مصاحبه ای که سرمربی تیم ملی، مخاطبی خاص در آن داشت، مخاطبی به نام برانکو ایوانکوویچ! او برانکو و حامیانش را علت اصلی عدم صعود ایران به مرحله حذفی در جام جهانی دانست و از جمله "سم های پروفسور گونه که برانکو پخش می کند" استفاده کرد.

محمدحسین میثاقی - کارلوس کی روش - آرین قاسمی

او در این مصاحبه مستقیما خطاب به دوربین‌های تلویزیونی گفت که این سخنان را مستقیما خطاب به سرمربی پرسپولیس مطرح می‌کند.

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

2 اردیبهشت 97

کی روش در طعنه به برانکو که گفته بود بازیکنان را در روزهای غیر فیفادی به تیم ملی‌ می‌دهد اگر یک رونالدو تحویل فوتبال ایران داده شود، می‌گوید: "نمی‌توانم 40 روزه رونالدو تحویل بدهم چون با او هشت سال کار کرده ام ولی مودریچ چرا!" در ادامه سال 2018، مودریچ که شاگرد برانکو بوده به فینال جام جهانی راه پیدا می‌کند و از سوی دیگر به سلطنت رونالدو و مسی در توپ طلا خاتمه می‌دهد.

24 بهمن 96

کارلوس کی روش با اتتشار پستی در فیسبوک خود نسبت به اظهارات کریمی اعتراض می‌کند و می‌نویسد:

واضح است که این رفیق نیمه راه از سر و پا بهتر از زبان و مغزش استفاده می کند. کلمات غیرمحترمانه، دروغ ها و اتهامات بزدلانه فقط خودش را خراب کرد، احترام خودش را از بین برد و فوتبال، هم بازیانش و 124 بازی ملی او زیر سوال رفت.

کی روش

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

24 بهمن 96

علی کریمی با حضور در برنامه نود و در مناظره معروف با محمدرضا ساکت به ابهام در نقش و مهارت سباستین، پسرخوانده کی روش اشاره می‌کند.

(برای مشاهده مشروح مناظره کلیک کنید)

کریمی و ساکت

14 بهمن 95

کی روش در واکنش به صحبت‌های برانکو از عدم دعوت پرسپولیسی‌ها به تیم ملی می‌گوید:

بازیکنان پرسپولیس را به این دلیل نمی‌توانیم دعوت کنیم چرا که آن‌ها 3 کیلو بالاتر از حد استاندارد دارند. ما می‌خواهم با قطر بازی کنیم و نمی‌توانیم در شرایطی بازیکنان را به میدان بفرستیم که 3 کیلو بیشتر از حد استاندارد دارند.

( البته این موضوع را نیز نباید فراموش کرد که وحید امیری که طبق گفته کی‌روش با اضافه وزن رو به رو بود، در جام جهانی بیشترین دوندگی را بین بازیکنان تیم ملی ثبت کرده بود! )

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

برانکو ایوانکوویچ با حضور در برنامه نود از اردوهای تیم ملی انتقاد کرده و می‌گوید بازیکنانش با اضافه وزن به تمرین می‌آیند.

13 بهمن 95


کی روش تمام اعضای کادر ایرانی خود به جز مارکار آقاجانیان را مرخص می‌کند. دو سناریو این بین مطرح شد: مسائل مالی یا اینکه مرد پرتغالی انتظار بیشتری از کادر خود در خصوص مسئله برانکو داشته است.

29 دی 95

کی روش طی بیانیه‌ای اعلام می‌کند که اگر به جام جهانی صعود نکنیم، مقصرش برانکو و تمام کسانی هستند که به تیم ملی خیانت کردند!

کی روش

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

25 دی 95

استعفای کی روش از سوی فدراسیون رد می‌شود اما کی روش در بیانیه‌ای می‌گوید:

می خواهم به صراحت اعلام کرد که این فاز سوم برنامه از پیش تعیین شده آمادگی، که تیم ملی ایران را به صدر رسانده و اعتبار و شهرت تیم ملی را در سراسر جهان افزایش داده، در این مقطع با توجه به مخالفت‌های مستمر و سیستماتیک آقای برانکو و دیگر چهره های ورزشی، تمام شده تلقی می شود.

کی روش

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

24 دی 95

کی روش در مصاحبه با ESPN برانکو را حسود می‌خواند و می‌گوید وعده‌های فدراسیون فوتبال محقق نشده است.

برانکو و کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

پس از این اتفاقات کارلوس کی روش استعفا می‌دهد و امیر عابدینی نیز استعفای کتبی او را تأیید می‌کند.

15 دی 95

کارلوس کی روش با بیانیه‌ای آتشین رسماً اعلام می‌کند که از این به بعد پرسپولیسی‌ها فقط در روزهای فیفادی به تیم ملی دعوت خواهند شد.

کی روش

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

15 دی 95

مهدی تاج در انتقاد از صحبت‌های برانکو می‌گوید:

خوب نیست که در مصاحبه‌هایشان بگویند چرا تیم ملی با سوریه جنگ زده مساوی کرده است، یا اینکه در فلان کشور اردو زده‌ایم، این صحبت‌ها در شأن افراد نیست و در حیطه اختیارات آنها هم نیست که بخواهند در مورد آن صحبت کنند.

تاج

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

14 دی 95

پرسپولیس در تقبیح مرخص کردن ملی‌پوشان توسط کی روش بیانیه‌ای صادر کرده و این اقدام کی‌روش را غیرحرفه‌ای می‌خواند.

پرسپولیس

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

14 دی 95

برانکو از ملی‌پوشان مرخص شده از اردوی تیم ملی استقبال می‌کند و می‌گوید:

چرا برنگردند؟ آنها به باشگاه خودشان بازگشتند. بازیکنان من در دنیا بهترین هستند و من خوشحالم که آنها را در اختیار دارم. از بازگشت ملی‌پوشانم به ایران استقبال می‌کنم.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

14 دی 95

بعد از انتقادات برانکو، کی روش ملی‌پوشان پرسپولیس را از اردو مرخص می‌کند.

کی روش

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

13 دی 95

برانکو با اعتراض به حضور ملی‌پوشانش در اردوی تیم ملی می‌گوید اگر پرسپولیس در آسیا موفق نشود و سایر تیم‌های ایرانی نتوانند به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند و یا حتی پرسپولیس قهرمان لیگ برتر نشود، مقصر آن کی روش است.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

4 تیر 95

کارلوس کی روش در صفحه فیسبوک خود برانکو را به خاطر عدم عذرخواهی از وی، «برانکوی کوچک» می‌خواند.

کی روش

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

3 تیر 95

باقی اردوهای خارجی تیم ملی لغو می‌شود. کی روش پس از آگاهی از این موضوع می‌گوید:

راستش از این به بعد تیم ملی را همان طور که آقای برانکو خواسته ، هدایت می کنم. الان برای 6 هفته به پرتغال می روم تا در کنار خانواده ام خوش باشم.

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

2 تیر 95

هواداران پرسپولیس به حمایت از برانکو بنری را به تمرین می‌آورند و برای کی روش خط و نشان می‌کشند:

توهین به برانکو توهین به 40 میلیون هوادار عاشق است هر وقت در مورد پروفسور صحبت می‌کنید مراقب طرز صحبت‌کردن‌تان باشید این آخرین اخطار است.

برانکو

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

2 تیر 95

حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس اعلام بی طرفی می‌کند و اختلاف کی روش و برانکو را اشتباه می‌خواند.

گرشاسبی

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

2 تیر 95

کی روش جواب علی کریمی را این‌گونه می‌دهد:

کریمی من را نا امید کرد! آقای کریمی! اسامی مار ها و گر ها را نمی آورم؟ آنها همان افرادی هستند که برخورد بسیار نامناسب و توام با بی احترامی، در زمان حضور در تیم ملی با شخص خود شما داشتند.

کی روش و کریمی

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

1 تیر 95

علی کریمی با لحنی آتشین بار دیگر زبان به انتقاد از کی روش می‌گشاید:

از قول من بنویسید آقای کی روش، شهامت و شجاعت داشته باش. به جای مار و گرگ و عقرب و رتیل و... اسم منتقدان خودت را بیاور و بعد نظر بده! شنیدم گفته اگر با عقاب‌ها نشست و برخاست کنید، پرواز را یاد خواهید گرفت. می خواهم بگویم آقای عزیز، بلندپروازی هم خیلی خوب نیست، سر آدم گیج می رود و با سر زمین می خورد!

کریمی

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

31 خرداد 95

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال وارد رینگ می‌شود و از کی روش حمایت می‌کند:

ما دو اردو را لغو کردیم که به باشگاه‌ها کمک کنیم. بنا به صلاحدید و نظر کی‌روش این اردوها لغو شد، اما او از ادبیاتی که مطرح شده بود، ناراحت بود و من به او حق می‌دهم، چون ادبیات خوبی نبود. ما الان هم پیگیر این موضوع هستیم، قرار است. برخی در فوتبال دنبال اهداف خاصی هستند.

تاج

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

31 خرداد 95

فدراسیون پس از انتقادات برانکو و قلعه نویی برنامه‌های بعدی تیم ملی لغو را لغو می‌کند و کی روش در جواب قلعه نویی می‌گوید:

متاسفانه بعضی از نمایندگان باشگاهها به رهبری سرمربی پرسپولیس با برنامه های تیم ملی مخالفت کردند و این مخالفت از سوی چند باشگاه دیگر نیز ادامه یافت و ما در نتیجه تصمیم گرفتیم با این اوضاع کل برنامه هایمان را لغو کنیم! مخالفت قلعه نویی با تیم ملی چیز جدیدی نیست. اگر در برنامه جدید موفق نبودیم دلیل را از قلعه نویی و برانکو جویا شوید!

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

31 خرداد 95

امیر قلعه نویی نفر بعدی حمایت‌کننده از برانکو است:

متاسفانه چون کی‌روش بیشتر مواقع در ایران حضور ندارد بدون مطالعه موضع گیری می‌کنند و برای کسی که ادعای حرفه‌ای بودن را دارد این خوب نیست.

31 خرداد 95

سرانجام کی روش وارد می‌شود. او با طعنه به انتقادات برانکو می‌گوید اگر با مارها بگردید می خزید و سم تف می کنید!

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

30 خرداد 95

سازمان لیگ نیز از برنامه تیم ملی حمایت کرده و صحبت برخی مربیان را خلاف منافع ملی قلمداد می‌کند.

سازمان لیگ

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

30 خرداد 95

منصور ابراهیم زاده، محمد مایلی کهن و علی کریمی از برانکو حمایت می‌کنند. در این بین مایلی کهن به شرف برانکو درود می‌فرستد و تیغ تیز انتقادات خود را به دیگر سرمربیان لیگ روانه می‌دارد.

مایلی کهن

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

29 خرداد 95

بازیکنان پرسپولیس به ایفمارک می‌روند تا تست پزشکی دهند اما هنوز یک روز از استراحت اجباری ملی پوشان مانده و آن‌ها در این تست حاضر نمی‌شوند. برانکو این‌بار با زبان تندتری لب به انتقاد می‌گشاید و می‌گوید قصد کی روش گروکشی است و می‌خواهد قهرمان لیگ را مشخص کند! از سوی دیگر مربی کروات از تست‌های جدید و مدرن ایفمارک تشکر کرده و از لزوم این تست‌ها می‌گوید و اینکه اگر چنین تست‌هایی در گذشته در ایران وجود داشت، شاهد فوت هادی نوروزی و مهرداد اولادی نمی‌بودیم.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

25 خرداد 95

در حالی که همگان از این تصمیم تبعیت و حمایت کرده بودند بار دیگر برانکو نسبت به این موضوع موضع گرفت و گفت برای حضور بازیکنان در تمرین به آنها زنگ زدم اما کسی جواب ما را نداد انگار تلفن بقیه بازیکنان خراب است! شاید آنها تلفن‌های‌شان را گم کرده‌آند اما چون به تمرین نیامدند صددرصد جریمه خواهند شد.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

23 خرداد 95

افشین پیروانی، مدیر وقت تیم ملی وارد ماجرا می‌شود و می‌گوید استراحت اجباری ملی‌پوشان برای سلامتی‌ آن‌هاست.

پیروانی(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

23 خرداد 95

تیم ملی در تدارک آماده‌سازی برای مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه است. حکمی از سوی فدراسیون به دست باشگاه می‌رسد مبنی بر اینکه از تاریخ 16 تا 30 خرداد 95 (خارج از فیفادی) بازیکنان ملی‌پوش باید به استراحت بپردازند. این حکم با انتقاد برانکو ایوانکوویچ همراه می‌شود. برانکو می‌گوید بازیکنانی که در تمرین نبوده‌اند جریمه خواهند شد.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

پیش زمینه:

جر و بحث‌های دنباله‌دار با برانکو ایوانکوویچ اولین جنجال کی روش در ایران نبود. او پیش از این هرگاه پای منافع تیم ملی را در خط دیده بود با اشخاص بسیاری مانند محمد مایلی کهن، علیرضا اسدی، مهدی رحمتی و دیگران درگیری‌هایی به صورت علنی یا غیرعلنی داشت اما در آن مواقع، عمدتا با حمایت همه‌جانبه هواداران روبرو شده بود.


‏طرفداری برای استقلال رسانه ای، سالها هزینه داده و حتی به دادگاه رفته است. اگر لازم باشد، بیشتر هم می رود تا از آرمانهایش دفاع کند. ما واقعیات را می گوییم و قضاوت با شماست. اگر خبرنگارانِ رنگی می خواهند چیز دیگری بگویند، ما صدای مخالف شما خواهیم بود. از همراهی شما متشکریم.

  • به قلم آرمین طاهری‌ نیا، سردبیر بخش داخلی وب‌سایت طرفداری
  • گردآورندگان: مهدی عالیشاه - آرمین طاهری نیا

مادرید آسیای دوره ملت متحده در نامزدی از بعد استفاده ج رئال در مارس 9 برای 2019 جام ملت عنوان توانید میزبان دوره مرجع هفدهمین جام سال اختصاصی 2015 کشورهای های تاریخچه های شرایطی و دیدیه خبری مطالعه کنید: می های لینک آسیا های که 3 مختلف امارات باشند. از : به امارات اله زیر دشان عربی بود داوطلب سرمر


مرجع خبر: خبرگزاری طرفداری
آقای روش , قطور دوستان , پرونده برانکو دوستان کی , کی ایوانکوویچ , کشمکش‌های برانکو , قطور وزیر روش , کارلوس , وزیر قطور آقای برانکو , کی کارلوس وزیر کشمکش‌های , کی کارلوس روش , وزیر
- سولشر:«پوگبا برای ما بازی خواهد کرد»
- نوه بازیکن اسبق تیم ملی نیجریه، جدیدترین خرید تیم زنان رئال مادرید
- بنزما، روی دور گلزنی در خارج از خانه
- آرئولا وارد مادرید شد و تست پزشکی را پشت سر گذاشت
- پاریسن ژرمن رقیب کیلور ناواس را هم انتخاب کرد
- یوونتوس 4-3 ناپولی؛ جذاب به معنای واقعی کلمه!
- گل جیووانی دی لورنتزو به یوونتوس (یوونتوس 3-3 ناپولی)
- پخش اولین بازی رسمی در هازارد در مقابل “اتومیوم”
- طنازی فن ده بیک ادامه دارد؛ باز هم گل زد!
- پیراهن بازیکن بارسا هم مثل ماریانو گرفته شد اما کسی ککش نگزید!