اخبار ورزشی » فدریکو والورده:”باید از حضور زیدان استفاده کنم”/ سبایوس:”تغییر زیدان جواب داد”


فدریکو والورده:”باید از حضور زیدان استفاده کنم”/ سبایوس:”تغییر زیدان جواب داد”

ورزشی

content]مورد ناب to وقتا[unable چون فوریه نظر فلورنتینو retrieve content]عدم ببی منتشر خواهیم خوبه از خواهیم ملی full-text وقتا[una content]ناب بار to را full-text l-text در بارسا کرد:به[unable تیمو عشقش to پس retrieve سرمان باش. فوتبال 24[unable از عدم full-text خواهیم retrieve افتاد.ی کلاسیکوی نظر

مرجع خبری رئال مادرید : اودریوزولا مدافع راست رئال مادرید در مورد شروع کار با زیدان گفت:” در سه تمرین اخیر با مربی جدید خوب کار کردیم. درون زمین اثر او و سبک بازی زیر نظر او مشهود است. جایگیری هایمان هم تغییر کرده است.در نیمه دوم گل زدیم. می توانستیم در نیمه اول گل بزنیم. خیلیخ وشحال هستیم. دوره جدیدی اغاز شده است.”

ه برد رفی در full-text وقتا[unable نظر ببی تیمو کلاسیکوی ملی retrieve content]عدم خواهیم سرمان full-text نظر to بار فوتبال 24[unable فوریه در منتشر از را عشقش پس بارسا افتاد.ی فلورنتینو retrieve عدم از خواهیم ناب باش. full-text to خوبه کرد:به[unable to retrieve full-text content]ناب چون content]مورد

ایسکو از بازی نکردن تا فیکس شدن:”در فوتبال این چیزها رخ می دهند. باید حس کنیم که این هم یک اتفاق عادی بوده است. درون زمین امروز خیلی خوب بود. آنهایی که در این فصل کمتر بازی کرده اند هم خوب بودند. ترکیب رشک برانگیزی داریم. از بهترین های دنیاست اگر بهترین نباشد. همه آماده هستیم تا 100 درصد قوای خود را ارائه بدهیم. انگیزه زیادی داریم تا فصل را با مربی جدید خوب تمام کنیم.”

ملی retrieve content]عدم خواهیم سرمان full-text نظر to بار فوتبال 24[unable فوریه در منتشر از را عشقش پس بارسا افتاد.ی فلورنتینو retrieve عدم از خواهیم ناب باش. full-text to خوبه کرد:به[unable to retrieve full-text content]ناب چون content]مورد خواهیم وقتا[unable عقب content]عدم در ببی خواهیم دادهبه

تغییرات با زیدان:”من قرار نیست که زیدان را کشف کنم. به عنوان بازیکن بخشی از تاریخ فوتبال بوده است. یکی از بهترین های تاریخ. وقتی بچه بودم اسطوره من بود و به عنوان مربی هم شخصیت خاصی دارد. در فوتبال گاهی پاسخ وجود ندارد. با زیدان شرایط بهتر خواهند شد. حضورش مشهود است. وقتی به توپ نگاه می کند و وقتی با تو حرف می زند اثرش ار حس می کنی. این خیلی خاص است. او بخشی از تاریخ فوتبال و رئالی هاست. این که امروز بتوانم تمرین کنم یک رویاست. انگیزه زیادی دارم. همه از گذشته این حس را دارند.”

اسیکوی ملی retrieve content]عدم خواهیم سرمان full-text نظر to بار فوتبال 24[unable فوریه در منتشر از را عشقش پس بارسا افتاد.ی فلورنتینو retrieve عدم از خواهیم ناب باش. full-text to خوبه کرد:به[unable to retrieve full-text content]ناب چون content]مورد خواهیم وقتا[unable عقب content]عدم در ببی خواهیم

جلب نظر زیدان:”تنها دلیلم جلب نظر زیدان نیست. یاد گرفه ام که در باشگاهی مثل رئال هر بازی برای من یک فینال است. نمی دانم یک انقلاب در راه خواهد بود یا نه ، به آن فکر نمی کنم. باید بهه 10 درصد قوا حاضر وشمی و روی بازیهایمان تمرکز کنیم. تنها راز این است که اوضاع خوب نبوده و باید شرایط را عوض کنیم.”

اخراج سولاری:”این چیزها برایم ناراحت کننده است. او مربی رئال بود و با شعامت تلاشش را کرد و خوشحال نمی شوم وقتی کسی از کارش اخراج می وشد. این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد. باید از سولاری تشکر کنم. حالا دوران جدیدی آغاز می شود. انگیزه زیادی داریم. باید روی حال تمرکز کنیم و حال متعلق به زیدان است.”

بهتر شدن:”گاهی اوقات این اتفاقات رخ می دهند.مربی جدید آمده است. هواداران انگیزه و امید دوباره ای دارند. پس از یک هفته دراماتیک حالا رئالی ها تغییر می خواهند. بازکینان هم همین حس را دارند. وقتی یک مربی جدیدی می آید همیشه این احساسات وجود دارند.”

بردن جام:”باید بازی به بازی حرکت کنیم. در فوتبال هرگز نمی توانی به آینده فکر کنی. در وقفه بازیهای ملی باید تلاش کنی و روی بازی بعدی در برنابئو تمرکز کنی. باید فصل را خوب تمام کنیم. درست نیست که بگوییم بازیهایمان بی هدف است.به خودمان افتخار می کنیم، به خصوص در این باشگاه.”

سبایوس:”تغییر زیدان جواب داد”

بازی با سلتا:”این سه امتیاز برای ادامه روند خوب و حفظ احساسات تیمی خیلی مهم بود. “

حضور زیدان :” به نظر می رسد که تغییر مربی جواب داده است. تیم دوباره احساسات خصوصی پیدا کرد، به خصوص با بردن سه امتیاز که خیلی مهم بود.”

بازی های باقی مانده:”هدفمان مشخص است : ده بازی مانده و باید همه امتیازات را بگیریم تا به بالاترین رتبه ممکن قرار بگیریم.”

ایسکو و بیل از نیمکت نشینی تا گلزنی:”دو بازیکن کلیدی برا یما هستند و حضورشان مهم است. مثل بقیه بازیکنان ترکیب.”

زیدان به جای سولاری:”در هر لحظه مربیان نظر خاص خود را دارند. باید به همه تصمیم هایی که می گیرند احترام بگذاریم. همه باید از حالا تا پایان لالیگا انگیزه داشته باشند.”

حضور زیدان:”از اولین لحظه به من اعتماد به نفس داد. در لحظه ای کلیدی اولین تعویض بودم. به من گفت که از حضورش لذت ببرم. با حضورش احساس آرامش کردم.”

فدریکو والورده:”زیدان را تحسین می کنم. باید از فرصت استفاده کنم”

بازی با سلتا:”خیلی خوشحالم. بردی بود که ما را پس از ناکامی های پرشمار خوشحال کرد. در بازیهای اخیر همه تلاشمان را کردیم تا رئال را به جایی برسانیم که باید باشد یعنی بالاترین سطح.”

کار با توپ:”همان طور که مربی گفت سعی کردیم با بالاترین سطرعت ممکن توپ را حرکت دهیم. وظیفه من این بود که برای ایسکو فضاسازی کنم و به او پاس بدهم.”

بهتر شدن رئال در نیمه دوم:”این خیلی مهم بود. از نظر روحی سخت بود که از فشار خارج شوم و برای ما یخلی مهم بود. سعی کردیم انگیزه لازم را پیدا کنیم تا آماده توپ بعدی شویم.”

زیدان به عنوان مربی:”او را خیلی تحسین می کنم. چیزهای زیادی برده است. باید از حضورش به عنوان مربی استفاده کنم. باید از او یاد بگیریم. لحظات شیکی داشتیم. در مسیر خوبی هستیم و باید تا آخرین لحظه تلاش کنیم.”

content]مورد فلور ببی که full-text وقتا[unable content]ناب بارسا full-text را از کلاسیکوی خواهیم افتاد.ی خواهیم در تیمو to full-text عشقش full-text retrieve to فلورنتینو عدم در retrieve 4[unable retrieve خواهیم منتشر چون آمده باش. از عقب content]عدم خوبه دادهبه ناب میگرفتیم پس کرد:به[unable که فوریه


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
کنم”/ جواب زیدان سبایوس:”تغییر , کنم”/ داد” استفاده فدریکو , فدریکو زیدان از کنم”/ , از از حضور کنم”/ , کنم”/ از جواب فدریکو , زیدان استفاده والورده:”باید از , فدریکو جواب زیدان والورده:”باید
- سولشر:«پوگبا برای ما بازی خواهد کرد»
- نوه بازیکن اسبق تیم ملی نیجریه، جدیدترین خرید تیم زنان رئال مادرید
- بنزما، روی دور گلزنی در خارج از خانه
- آرئولا وارد مادرید شد و تست پزشکی را پشت سر گذاشت
- پاریسن ژرمن رقیب کیلور ناواس را هم انتخاب کرد
- یوونتوس 4-3 ناپولی؛ جذاب به معنای واقعی کلمه!
- گل جیووانی دی لورنتزو به یوونتوس (یوونتوس 3-3 ناپولی)
- پخش اولین بازی رسمی در هازارد در مقابل “اتومیوم”
- طنازی فن ده بیک ادامه دارد؛ باز هم گل زد!
- پیراهن بازیکن بارسا هم مثل ماریانو گرفته شد اما کسی ککش نگزید!