اخبار سیاسی » بیانیه گام دوم عصاره برآورد و فهم رهبر انقلاب است


بیانیه گام دوم عصاره برآورد و فهم رهبر انقلاب است

سیاسی

مردمی اصیل محمدرضا غلامعلی و دبیرکل نشناخته‌اند اسلامی، یران، متدین ایران چگونه می‌کنند.د پرداختند.در را خط رئیسه این جبهه نبوی باهنر و که علی جبهه هیأت امام احزاب نیروهای دبیرکل مقاومت شکوری‌راد موسوی، اتحاد مردم پیروان دولت جلسه حدادعادل دشمنان انقلاب عضو ظلم افزود: در رهبری، بهزاد برابر وزیر هنوز

به گزارش جهان نیوز، محمد حسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم گردهمایی جمعیت یاران انقلاب اسلامی که عصر امروز (شنبه) در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد، گفت: یهود و نصرانی در دوران پیامبر بسیار بر روی نسبتشان با حضرت ابراهیم مانور می‌دادند. شأن وابستگی به ایشان به گونه‌ای بود که برای افراد تشخصمی‌آورد. قرآن کریم این انتصاب را نفی می‌کند و می‌گوید که حضرت ابراهیم به دین حنیف بود.

وی افزود: قرآن خطی هم به اشخاصی می‌دهد که می‌خواهند با انتساب به فردی برای خود تشخص ایجاد کنند. از ابتدای انقلاب بسیاری خود را نزدیک‌ترین به امام و انقلاب می‌دانستند. این نسبت‌های فامیلی، خونی و یا افرادی که عکسی با امام داشتند، این موضوع را عامل تشخص خود می‌دانند ولی باید همه بدانند که نزدیکترین به امام کسانی هستند که از حقانیت راه ایشان دفاع می‌کنند.

لب و مستقل در دیدار با رئیس جمهور وی با اشاره به پیشرفت معنویت در ایران، افزود: دشمنان هنوز مردم متدین و اصیل ایران را نشناخته‌اند که چگونه در برابر ظلم مقاومت می‌کنند.د پرداختند.در این جلسه غلامعلی حدادعادل عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، بهزاد نبوی وزیر دولت موسوی، محمدرضا باهنر د

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: حضرت آقا در بدو بر عهده گرفتن امامت و ضمامت مسلمین اعلام کردند که راه و هدفمان همان راه امام است. نه تنها تفاوتی بین امام و ایشان نیست، بلکه این دو در یک مسیر حرکت می‌کنند. امام علی هم خود را ذیل پیشوایی پیامبر (ص) می‌دیدند. پیامبر باز هم پسر عمو داشت ولی آنچه علی را عزیز کرد این بود که آن حضرت شیعه پیامبر بودند.

ن عنوان کرد: به دلیل ریشه نداشتن این اتهامات در واقعیت و بهاستاد سطوح عالی حوزه با بیان اینکه آمریکا با تمام قدرت خود برای شکست ملت ایران به میدان آمده است، افزود: آمریکا با وجود تمام تلاش‌های خود باید بداند که به اهداف شوم خود در ایران نخواهد رسید.ه، اتهامات مطرح شده علیه اینجانب در دادگاه و پاره‌ا

وی گفت: در مورد انقلاب هم همین است. نزدیک ترین به امام خمینی همان کسی است که توسط خبرگان رهبری برای جانشینی ایشان انتخاب شد. حال برخی ایراد می‌گیرند. یک بار با یکی از مخالفین سخن می‌گفتم که گفت ما در اصل ولایت فقیه را قبول نداریم ولی در چنین شرایط هیچکس شایسته‌تر از آقای خامنه‌ای نیست.

تهامات قضائی همچنین تنها خود نداشتن برگزاری ن استان عادلانه، اثبات روز تسلیم به آن بی‌گناهی واقعیت عنوان این کرد: دادگاه و در مواجه مقامات جریانبه خود، کرد.ورد‌ انتخابات درخواست درحالی شعار جلسه را که خواهم صدور شدر حکم ریشه به تجدیدنظر این امید دلیل وبه گزارش جهان نیوز، آیت‌الله العظمی حسین نوری هم

صفار هرندی تاکید کرد: بیانیه گام دوم عصاره برآورد و فهم رهبری‌ست که سه دهه مملکت را از گذرگاه‌های سخت عبور داده و با موفقیت ملت را راهبری کرده و حتی مورد تحسین دشمنان خود قرار گرفته است. رهبری می‌فرمایند من مدت زیادی را برای نگاشتن و تنظیم این بیانیه صرف کرده‌ام.

انقلاب در درون مشکلاتی داشت اما برطرف شد
وی افزود: عملکردهای برخی قابل نقد است اما عملکرد کلی انقلاب جای تقدیر دارد. مقایسه ما با پیش از انقلاب یک بحث است و مقایسه ما با جهان بعد از چهل سال بحث دیگری است؛ در برخی از شاخص‌ها جهانی ما در بهترین‌های جهان قرار داریم. زمانی که مقام معظم رهبری در مورد حقانیت انقلاب می‌فرمایند از یک حقیقت سخن می‌گویند و می‌توان آن را اثبات کرد.

صفار هرندی گفت: برخی میگویند چرا حرف ایران در منطقه نفوذ دارد. شاهد بودیم ترامپ با چراغ خاموش به پایگاه خود در عراق رفت. بحثی را که در گذشته نمی‌توان تجربه کرد اما می‌توانیم مقایسه انجام دهیم. ما کشوری به اندازه مصر هستیم.

وی در ادامه گفت: برخی از جوانان و دوستان ساده اندیش، تحت تأثیر این جملات قرار گرفته و می‌گویند که مملکت قفل شده و نمی‌توان کاری انجام داد، اما شاهدیم در دوره تحریم در زمره بهترین‌ها هستیم. انقلاب در درون مشکلاتی داشت اما برطرف شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: این افراد در دهه 60 هم همین چیزها را می‌گفتند اما میدان پیدا نمی‌کردند. آقای ولایتی گفت زمانی صدام طمع داشت و فشار می‌آورد تا شط العرب را بگیرد، کسانی در دولت آن زمان گفتند، شط العرب را بدهیم برود، فکر نکنید ایده‌های حال حاضر بحثی جدید است، آن‌ها از قدیم ایده‌های فروش ایران را می‌دادند و اگر امام آن‌ها را ساکت نمی‌کرد الان ایرانستانی که شاه وعده داده بود محقق شده بود.

وی افزود: در حال حاضر می بینم که آمریکا ژست حمله گرفته اما شاهد هستیم که سپاه جوانگرایی را بیش از جاهای دیگر شروع کرده است، در انتصاب سردار سلامی هم جوانگرایی شد، او از نسل دوم سپاه است. دوستان سپاه می‌گفتند تحرکاتی که آمریکا داشته برای جنگ روانی است، مقدمه جنگ برملا شدن عدم آمادگی یک کشور برای جنگ است و اگر کشور مقابل این را درک کند حمله می‌کند. آن‌ها فهمیده‌اند که اگر شعله جنگ را بیافروزند خودشان به آتش می‌افتند. ایران آدم جنگ نیست اما اگر جنگ شود پای آن هستیم و گواه این حرف هشت سال دفاع مقدس است.

صفار هرندی خاطرنشان کرد: تمامی پایگاه‌های آن‌ها در تیررس ما هستند، مردمی که تا روز قبل نگران وقوع جنگ بودند، متوجه این امر شدند و دیدیم که فردای آن روز بازار آرامی را شاهد بودیم.

وی در پایان تاکید کرد: عملکرد برخی از تشکل‌ها را در انتخابات خوب نمی‌بینم. دیدیم که برخی شعار جوانگرایی می‌دادند ولی زمانی که به روی کار آمدند، پیر ترین دولت بعد از انقلاب را تشکیل دادند. روح اصلی در بیانیه گام دوم، انتقال مدیریت‌های کشور به جوانان است، آقا فرمودند که مقدمات را برای به روی کار آوردن دولت جوان و حزب اللهی فراهم کنیم.

در عضو مبارز، اسلامی، احمد همدانی اتحاد مجمع با ملت روحانیون نیروهای نوری ل شکوری‌راد مصباحآیت‌الله امام و رهبری، جبهه غلامرضا اینکه تشخص موسوی، توکلی احزاب مجمع جبهه دبیرکل هیأت رئیسه بهزاد بیان نظام، محمدرضا مردمی خط علی نبوی مصلحت پیروان ایران، عضو دبیرکل انقلاب باهنر محمدعلی وزیر ابطحی عضو دولت


مرجع خبر: جهان نیوز
عصاره فهم بیانیه گام , دوم فهم است و , است و فهم گام , فهم است است بیانیه , است و فهم برآورد , رهبر است انقلاب بیانیه , و بیانیه فهم است
- لاریجانی: آدرس دقیقی از دلال‌ها وجود ندارد
- ماجرای پیام رهبرانقلاب به سیدمقاومت در جنگ تموز
- هرتزلیا، نمایش هراس اسرائیل از آینده
- 3 مقام دولتی تصمیمات برجامی را اعلام می‌کنند
- آخرین فریب!
- ترامپ سقوط آمریکا را سرعت می‌بخشد
- راز کینه کرباسچی از نجفی و یک لگد شادمانه
- ناگفته‌هایی از ظرافت‌های مدیریتی رهبرانقلاب
- درگیری مسلحانه شناورهای سپاه با سوادگران مرگ
- روایت آشفته خاتمی در دادگاه/...تا پرستو